خرید نهال گردو رقم جمال Z63 |قیمت نهال گردو جمالZ 63+معرفی کامل| نهالستان گلابی

خرید نهال گردو رقم جمال Z63

خرید نهال گردو رقم جمال Z63

معرفی نهال گردو رقم جمال Z63

اگر قصد خرید نهال گردو رقم جمال Z63 دارید، می‌توانید از سایت گلابی اقدام کنید. سایت گلابی بهترین خدمات و امکانات را با استفاده از بروزترین روش‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید خرید نهال خود را به بهترین نحو انجام دهید. برای خرید نهال گردو و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

درخت این گردو نیمه گسترده است و نهال های گردو جمال رشد متوسطی دارند.
بیشتر گلهای ماده این رقم غالباً روی شاخه های کناری تشکیل می شوند. زمان جوانه زنی نهال گردو رقم جمال Z63 متوسط ​​است ، بنابراین در بعضی سال‌ها ممکن است دچار سرمازدگی شوند. مقاومت آن در برابر سرمای زمستان متوسط ​​است.
این گردو کشیده و رنگ مرکزی آن کهربای سفید است. درصد مغز این نوع آجیل زیاد است و می توان آن را در آب و هوای مناطق معتدل ایران کشت کرد.

سایت گلابی امکان خرید نهال  بدون واسطه از تمام نقاط ایران را فراهم کرده است، تا شما بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظر‌تان را خریداری کنید. از طریق سایت گلابی امکان فروش و ارسال انواع نهال به سراسر کشور فراهم شده است و شما در هر نقطه‌ای از ایران به‌راحتی می‌توانید با خرید نهال گردو رقم جمال Z63 از نهالستان گلابی، در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید.

منبع : gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *