نهال گلابی نطنز | قیمت و خرید نهال گلابی نطنز + عکس گلابی نطنز | نهالستان گلابی

نهال گلابی نطنز

نهال گلابی نطنز

نهال گلابی نطنز

اگر تصمیم به خرید نهال گلابی نطنز  دارید، می‌توانید آن را از نهالستان گلابی سفارش دهید. سایت گلابی با استفاده از جدید‌ترین روش‌ها بهترین خدمات و امکانات را به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید خرید نهال خود را به بهترین نحو انجام دهید. یکی از نکاتی که همیشه در این سایت مورد توجه قرار گرفته است، توجه به سلامت نهال است؛ برای این منظور، کلیه نهال‌های موجود در سایت گلابی دارای شناسنامه و یک گواهی بهداشت تحت نظارت متخصصان جهاد‌کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

سایت گلابی امکان خرید انواع نهال گلابی را به‌طور مستقیم از اقصی نقاط ایران فراهم کرده است، تا بتوانید نهال مورد‌نظر‌تان را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. از طریق سایت گلابی امکان فروش و ارسال نهال گلابی نطنز در سراسر کشور وجود دارد و شما می‌توانید با خرید نهال گلابی نطنز از نهالستان گلابی، در هر‌جای ایران به‌راحتی نهال‌های خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

سن نهال گلابی: 2سال

تکنولوژی تکثیر:گراف

باردهی نهال گلابی : 2سال بعد از کاشت

درخت گلابی نطنز

نهال گلابی نطنز از ارقام دیررس گلابی می‌باشد و در مناطقی تا اواسط آبان ماه نیز بر روی درخت میوه‌ی آن را می‌توان مشاهده کرد. میوه درخت گلابی نطنز بسیار درشت می‌باشد ولی کم بار است و از سال پنجم به بعد به باردهی می‌رسد. باید توجه کرد که درخت گلابی نطنز به انواع گرده افشان نیاز دارد. با توجه به تولید و درخواست کم این رقم نهال گلابی قیمت میوه آن در بازار بسیار گران می‌باشد ماندگاری بالایی دارد و از ارقام مقاوم گلابی محسوب میگردد.

برای خرید نهال گلابی به نهالستان گلابی مراجعه کنید.

قیمت نهال گلابی نظنز، خرید نهال گلابی نطنز، عکس گلابی نطنز ، خواص گلابی نطنز ، درخت گلابی نطنز

gg.gg ، bit.ly ، rebrandly ، is.gd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *