نهال گلابی ویلیام دوشیس - گلابی مرکز خرید نهال

نهال گلابی ویلیام دوشیس

نهال گلابی ویلیام دوشیس

برای خرید نهال گلابی ویلیام دوشیس می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

 

نهالستان گلابی آمادگی ارسال و فروش خرید نهال گلابی ویلیام دوشیس  به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با خرید نهال گلابی ویلیام دوشیس در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال گلابی ویلیام دوشیس بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

 

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات خرید نهال گلابی ویلیام دوشیس ، آموزش کاشت و نحوه هرس نهال بیان می‌کنیم.

 

برای خرید نهال گلابی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

نهال گلابی ویلیام دوشیس

خاستگاه نهال گلابی ویلیام دوشیس( بارتلت یا ویلیامز)، کشور انگلستان است. از ویژگی­ های آن می ­توانیم به آسیب پذیری در مقابل بیماری آتشک و پسیل اشاره کنیم. اندازه درخت، کوچک است ولی میزان باردهی مطلوبی دارد. رنگ برگ­ های این درخت سبز تیره و چرمی، رنگ میوه آن سبز تیره با عدسک­ هایی مشخص و فرو رفته در متن میوه و رنگ گوشت آن سفید است. میوه این درخت بسیار آبدار و طعم آن ملس متمایل به ترش است. این رقم، میان رس است، میوه­ های آن شهریور ماه به بار می­ نشینند و می­ توان تا چند ماه در سردخانه از آن نگهداری کرد. گلابی دکتر جولز گویات، شباهت بسیار زیادی به این گلابی دارد. پایه کوئینس و ولیک برای این رقم مناسب نیست و باعث پاکوتاهی و کم­رشدی این گونه خواهد شد. برای خرید نهال می توانید از سایت گلابی استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات درباره خرید نهال گلابی شاه میوه کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *