خرید خاک بنفشه آفریقایی، قیمت و مشخصات آن | نهالستان گلابی

خرید خاک بنفشه آفریقایی

خرید خاک بنفشه آفریقایی

خرید خاک بنفشه آفریقایی: خاک بنفشه آفریقایی برای پرورش و نگهداری این گیاه جذاب از ضروریات به حساب می‌آید چراکه نیازهای بنفشه آفریقایی نسبت به دیگر گیاهان داخل منزل متفاوت‌تر است. این خاک گیاهان زینتی باید چهار آپشن اصلی را دارا باشد یعنی بافت سبک با استحکام کافی، حاوی مقداری مواد مغذی، تخلخل کافی جهت هوادهی بهتر و قابلیت نگهداری رطوبت. با توجه به اسید رفیق بودن گیاه بنفشه آفریقایی این خاک می‌بایست اسیدی‌تر از بسترهای کاشت گیاهان آپارتمانی باشد.

خاک بنفشه آفریقایی معمولاً حاوی پیت ماس، پرلیت، ورمی کمپوست، کوکوپیت و گاهی ورمیکولیت می‌باشد. دقت کنید برای بنفشه آفریقایی از گلدان پلاستیکی استفاده کنید چون آب در آن دیرتر تبخیر می‌شود و در نتیجه رطوبت خاک بهتر حفظ خواهد شد. در گلدان‌های سفالی آب به سرعت از دسترس گیاه خارج شده و ممکن هست در دراز مدت مشکلاتی برای گیاه ایجاد شود. همچنین برای خرید خاک می توانید به سایت نهالستان گلابی مراجعه کنید.

خرید خاک بنفشه آفریقایی بهکام

خاک بنفشه آفریقایی بهکام یک بستر سبک، بدون بو و کاملاً بهداشتی برای بنفشه آفریقایی می‌باشد که متناسب با نیازهای اصلی این گیاه ترکیب و در بسته‌های ۲ لیتری بسته بندی شده است.

این خاک مانند دیگر خاک‌های بنفشه آفریقایی حاوی پیت ماس، کوکوپیت، پرلیت و ورمی کمپوست می‌باشد. این محصول بافت لطیف و سبکی دارد و ریشه‌های گیاه بنفشه آفریقایی به راحتی در آن حرکت و تنفس می‌کند. این بستر کاشت آماده مصرف هست و لازم به بیفزایید کردن چیزی ندارد.

درصورت لازم خواهید توانست مقداری ورمیکولیت هم به این دسته بیفزایید کنید تا علاوه بر سبکتر شدن خاک و حفظ رطوبت بیشتر، جذب مواد غذایی هم بهتر چهره گیرد.

خرید خاک بنفشه آفریقایی گیلدا

خاک بنفشه آفریقایی گیلدا جز خاک‌های با کیفیت ساخت شده برای گیاه بنفشه آفریقایی می‌باشد که حاوی پیت ماس، کوکوپیت، ورمی کمپوست و پرلیت می‌باشد.

پرلیت موجود در این خاک از پرلیت بیفزایید شده به دیگر بسترهای کاشت کمی زیادتر هست و دلیل آن هم ایجاد تخلخل زیادتر و هوادهی بهتر به ریشه‌ها و حفظ و ماندگاری رطوبت در مدت وقت زیادتر می‌باشد.

این محصول در حجم خانگی و در بسته‌های ۲ لیتری آماده و بسته بندی شده است. در صورت علاقه خواهید توانست مقدار کمی ورمیکولیت هم به این بستر کاشت بیفزایید کنید. این خاک را کاملاً بهداشتی بوده و فاقد هرگونه بیماری یا آلودگی می‌باشد را می توانید در سایت نهالستان گلابی خریداری کنید.

منبع: bit.ly gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره ویژه فروش نهال و گیاهان آپارتمانی ( مشاوره و ارسال رایگان ) : 09055304586