خرید نهال بادام سوپرنوا | قیمت فروش نهال بادام سوپرنوا + مشخصات کامل | گلابی مرکز خرید نهال

خرید نهال بادام سوپرنوا

خرید نهال بادام سوپرنوا

خرید نهال بادام سوپرنوا

برای خرید نهال بادام سوپرنوا می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال بادام سوپرنوا  به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با خرید نهال بادام سوپرنوا در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال بادام سوپرنوا  بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال بادام سوپرنوا ، آموزش کاشت و نحوه هرس و نحوه خرید نهال بادام سوپرنوا  این نهال بیان شده است.

 

برای خرید نهال بادام سوپرنوا  و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

با کلیک بر روی خرید نهال بادام می‌توانید با انواع نهال‌های بادام و شرایط خرید نهال بادام آشنا شوید.

 

توضیحات

معرفی خرید نهال بادام سوپرنوا

نهال بادام سوپرنوا با نام بادام خوشه‌ای نیز شناخته می‌شود و به شما کمک می‌کند تا بتوانید محصولی متناسب با آب و هوای منطقه خود انتخاب کنید. نهال بادام سوپرنوا اصالتا ایرانی است. در واقع نمی‌توان بادام را جز مغزها به حساب آورد چراکه پوسته بیرونی آن سخت است و هسته یا همان مغز در داخل آن قرار دارد که به آن مغز بادام می‌گویند. مغز بادام جز مغزهای بسیار پرخاصیت است که می‌توان از آن به عنوا یک میان وعده استفاده کرد و حتی با مصرف روزانه چند مغز بادام احساس سیری در انسان ایجاد می‌شود و شما قادر خواهید بود با انرژی کامل فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید.

ارزش غذایی بادام سوپرنوا

میزان انرژی در هر 100 گرم دانه بادام معادل 576 کیلوکالری است که به تأمین انرژی لازم بدن کمک می کند. در ایران منطقه وسیعی از بادامستان‌های دیم وجود دارد که نژادهای مختلفی دارند ، هر نژاد ویژگی های خاص خود را دارد و می تواند در منطقه ای با آب و هوای خاص رشد کند. خریداران باید به فکر خرید نهال بادام باشند که با منطقه و آب و هوای آنها سازگار باشد. در نژاد نهال بادام مقاومت در برابر سرما و گرما وجود دارد ، به این معنی که در صورت داشتن منطقه سرد یا گرمسیری امکان تهیه نهال سازگار با این منطقه وجود دارد.

منطقه مناسب برای کاشت نهال بادام سوپرنوا

به عنوان مثال ، افرادی که در منطقه ای با چشمه آب سرد زندگی می کنند ، برای بهره وری بهتر باید از نهال بادام سوپرنوا ، که به آن بادام خوشه ای نیز گفته می شود ، استفاده کنند. نهال های بادام سوپرنوا مقاومت بالایی دارند و فصل گلدهی آنها نسبت به سایر ارقام نسبتاً دیر است. نهال های بادام سوپرنوا عملکرد بسیار خوبی دارند و هسته این بادام نسبتاً بزرگ است. البته لازم به ذکر است که منشا اصلی این نوع بادام ایتالیایی است و معمولاً سازگاری خوبی با طاعون دارد و تقریباً 19٪ احتمال دوقلویی در مغز وجود دارد. در اوایل بهار وقت شکوفایی این نوع بادام است.
مقاومت سرمائی نهال های بادام سوپرنوا قبل از گلدهی تا -5 درجه سانتیگراد پایین است و وقتی نهال های بادام سوپرنوا رشد می کنند و در زمان گلدهی است ، تا 3- درجه سرد می شود. البته باید توجه داشت که میوه بادام برای رشد به دمای کافی نیاز دارد ، در صورت عدم تأمین فرآیند تولید میوه کامل نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید نهال بادام مامایی  کلیک کنید.

زمان خرید ، کاشت و برداشت نهال های بادام سوپرنوا

همانطور که گفته شد ، نهال های بادام سوپرنوا ویژگی های مختلفی دارند. درخت بادام سوپرنوا از تحمل و سازگاری خوبی با خشکسالی برخوردار است ، اما در صورت آبیاری و کوددهی مناسب ، می تواند درخت را بارورتر و کارآمدتر کند. این مقاومت در برابر خشکسالی و سرما باعث شده تا درخت بادام در مناطقی با تابستانهای گرم و خشک و زمستانهای نسبتاً سرد و بارانی رشد کند. البته برای چنین مناطقی بادام دیرگل مانند نهال بادام سوپرنوا بهترین گزینه است.

نهال بادام سوپرنوا

خرید نهال بادام سوپرنوا

افرادی که تصمیم دارند مقدار زیادی بادام سوپرنوا بکارند باید توجه داشته باشند که اولین قدم انتخاب نهالستان معتمد است. قبل از خرید ابتدا لازم است در مورد انواع نژادها تحقیق کنید تا آنها در نهایت بتوانند محصولاتی متناسب با منطقه تهیه کنند.

مزارع بادام سوپرنوا

اولین مرحله در کاشت نهال بادام سوپرنوا انتخاب خاک مناسب و ایجاد شخم عمیق در خاک است اما برای عملکرد بهتر می توانید خاک را در تابستان خیس کنید. برای کاشت ابتدا باید یک گودال مناسب حفر کنید (توجه داشته باشید که خاک زیر نهال نباید سخت باشد) ، سپس نهال ها را در عمق مناسب قرار داده و اطراف را با خاک پر کنید. به همین ترتیب بقیه نهال ها را با فاصله 6 تا 9 متر بكارید.
آبیاری بادام دیم از طریق باران تأمین می شود ، اما می توانید نهال های تازه کاشته شده را هفته ای یک بار با غرقاب آبیاری کنید تا ریشه ها به خوبی تقویت شوند. نهال های بادام سوپرنوا ، اگرچه در برابر آفات بسیار مقاوم هستند ، اما به مراقبت و هرس (جداسازی شاخه های خشک) نیز احتیاج دارند. در واقع ، بادام سوپرنوا در ابتدای رشد به خاک ، آب ، گرما ، نور ، رطوبت خوب احتیاج دارد.

برداشت نهال بادام سوپرنوا

مدت زمانی نزدیک به 6 تا 7 سال بعد از کاشت، نهال‌های بادام سوپرنوا باردهی اقتصادی خود را آغاز می‌کنند. پس از پایان سرما و گرم‌شدن هوا نهال‌ها شروع به گلدهی می‌کنند و جوانه‌های گل‌دهنده تغییر می‌کنند و گلدهی شروع می‌شود و پس از گذشت مدت زمان 6 تا 7 ماهه درخت بادام میوه می‌دهد در هنگام برداشت میوه‌های نهال حتما باید دقت شود که شاخه‌ها شکسته نشوند.
دقت کنید اگر زودتر از موعد مقرر شروع به برداشت محصول کنید بادام با کیفتی را نخاهید داشت. بادام‌ها زمانی قابل برداشت هستند که پوست ظاهری آن‌ها شکاف برمی‌دارد و بادام به راحتی از درخت جدا می‌شود در این حالت پوست بادام به راحتی جدا خواهد شد.
برای خرید نهال بادام سوپرنوا از مرکز خرید نهال گلابی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.
منبع: bit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *