خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت | معرفی کامل + قیمت | گلابی مرکز خرید نهال

نهال گلابی بیروتی بارتلت

خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت

نهال گلابی بیروتی بارتلت

برای خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

نهالستان گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال گلابی بیروتی بارتلت به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال گلابی بیروتی بارتلت ، آموزش کاشت و نحوه هرس و نحوه نهال گلابی بیروتی بارتلت بیان شده است.

 

برای خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

با کلیک بر روی خرید نهال گلابی می‌توانید با انواع نهال‌های گلابی  و شرایط خرید نهال گلابی آشنا شوید.

توضیحات 

نکات مهم برای خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت

نهال گلابی بیروتی بارتلت از جمله درختان گلدار است که میوه آن دانه دار و کشیده است. تنه این درخت پوست زخیمی دارد ولی برگ‌های آن نازک است. همانطور که می‌دانید درخت گلابی نژادهای مختلفی دارد و نگهداری و مراقبت از این درخت کار پیچیده‌ای نیست و شما به راحتی یم‌توانید میوه آبدار تابستانی باکیفیتی داشته باشید به همین دلیل باغدران و کشاورزان استقبلا خوبی از این درخت دارند.

درخت گلابی را می‌توان با حداقل دقت کاشت و پرورش داد. گل درخت گلابی همزمان با برگ های آن باز و رشد می کند. یکی از گونه های درختان گلابی، گلابی بیروت است. این یک رقم خارجی است که در ایران نیز کشت می شود. گلابی بیروت یک درخت مثمر ثمر است و می توان آن را برای مدت طولانی ذخیره کرد. گوشت گلابی بیروت آبدار و شیرین است ، به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. گلابی یکی از میوه های خوشمزه است که رایحه بی نظیری دارد.

 

میوه گلابی بیروت تحمل زیادی برای مناطق خشک ندارد ، با این حال می تواند در مناطق نیمه خشک نیز رشد کند. یکی از دلایل محبوبیت نهال گلابی بیروت خواص این میوه خوشمزه است. مواد معدنی موجود در گلابی به تقویت سلولهای بدن کمک می کند. علاوه بر این ، فیبر موجود در گلابی در کاهش کلسترول و محافظت از قلب موثر است. از آنجا که گلابی حاوی مقداری ویتامین C و E است ، در دفع سموم از بدن نیز نقش دارد.

زمان مناسب برای کاشت و برداشت نهال گلابی بیروتی

نهال گلابی بیروتی بارتلت  یکی از مهمترین ارقام ایرانی است که دارای بازار خوبی است. در زمان خرید باید توجه ویژه ای به شرایط آب و هوایی منطقه داشته باشید ، زیرا هنگام باردهی عملکرد خوبی خواهید داشت. هنگام خرید نهال گلابی بیروت حتماً میزان سرما در منطقه را در نظر بگیرید.

نهال گلابی بیروتی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید نهال گلابی آنجو کلیک کنید.

کاشت نهال گلابی بیروت

درخت گلابی بیروتی به اندازه نهال سیب به سرما حساس است ، بنابراین مناطق سردسیر برای کشت مناسب نیستند. البته لازم به ذکر است که تحمل به سرما نهال گلابی بیروت در زمستان تا 25- نیز ذکر شده است. اما به طور کلی سرمای زیاد و گرما توصیه نمی شود زیرا ممکن است به نهال آسیب برسد. خاک مناسب برای کاشت گلابی بیروت خاک ماسه ای سبک است. خاک سنگین و تخلیه نشده اجازه رشد این نوع نهال را نمی دهد.
در زمان کاشت باید فاصله مناسب بین دو درخت گلابی بیروتی در نظر گرفته شود. به طور کلی 4 متر برای درخت گلابی بیروت مناسب در نظر گرفته می شود و عمق مناسب گودال ها نیز مهم است. برای عملکرد بهتر و بستر مناسب برای کاشت ، می توانید مقداری از کود تجزیه شده را با خاک درون گودال آغشته کنید.
در مورد کوددهی و آبیاری باید افزود که کود مناسب برای نهال‌های گلابی بیروتی در روند رشد می تواند به عملکرد بهتر درخت کمک کند. درخت گلابی به آبیاری زیادی احتیاج ندارد زیرا آبیاری زیاد به برگهای آن آسیب می رساند. در واقع نهال گلابی بیروتی بارتلت آب را تحمل می کند و کاشت آنها در مناطق بارانی باعث تأمین آب می شود.
بهترین زمان برای هرس درخت گلابی بیروت فروردین است. جداسازی جوانه های ناسالم به رشد جوانه های جدید کمک می کند. نور برای رشد نهال گلابی بیروت لازم است. گلابی بیروت حدود 4 سال پس از کاشت میوه می دهد. درخت گلابی مانند سایر درختان به آفات آلوده است ، شایع ترین آفت شته گلابی است که باید در زمان مناسب اسپری شود تا از آن جلوگیری شود ، البته درخت گلابی نیز در اثر گرمای شدید تابستان آسیب می بیند.

برداشت میوه گلابی بیروتی

برداشت گلابی بیروتی مسبت به سایر میوه‌ها از حساسیت بیشتری برخوردار است به این دلیل که هنگامی باید کلابی‌ها را بردشات کرد کمی کال و سفت باشند و تشخیص این مرحله نیازمند تجربه است. گلابی بیروتی را می‌توان برای مدت زمان زیادی نگهداری کرد و گلابی به تدریج می‌رسد. از گلابی برای کمپوت‌سازی نیز استفاده می‌شود. اواخر شهریور زمان مناسبی برای برداشت این محصول است. عمر درخت گلابی به 30 سال هم می‌رسد
برای خرید نهال گلابی بیروتی بارتلت از مرکز خرید نهال گلابی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.
منبع: bit.do  bit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *