خرید و فروش نهال بادام دسمیو مارکونا | قیمت + مشخصات | نهالستان گلابی

خرید و فروش نهال بادام دسمیو مارکونا | قیمت + مشخصات

خرید-نهال-بادام-دسمیو-مارکونا

معرفی نهال بادام دسمیو مارکونا

 

اگر قصد خرید نهال بادام دسمیو مارکونا دارید، می‌توانید از سایت گلابی اقدام کنید. سایت گلابی بهترین خدمات و امکانات را با استفاده از بروزترین روش‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید خرید نهال خود را به بهترین نحو انجام دهید. برای خرید نهال بادام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

زیستگاه و منشأ این رقم نهال های بادام، اسپانیا است و این نهال ها از مقاومت متوسطی برخوردارند.
بادام دسمیو مارکونا پوستی بسیار سخت و محکم دارد و دانه آن کشیده و نوک تیز است. این نهال سالانه برداشت می شود و به دلیل مقاومت و رشد بالایی که دارد، نهال زودرس محسوب می شود.
یکی از مهمترین ویژگی های درخت بادام مقاومت آن در برابر سرما و گرمای پیش بینی نشده است. به طور کلی هرس نهال بادام می تواند در رشد و کیفیت این محصول موثر باشد.

 

سایت گلابی امکان خرید نهال  بدون واسطه از تمام نقاط ایران را فراهم کرده است، تا شما بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظر‌تان را خریداری کنید. از طریق سایت گلابی امکان فروش و ارسال انواع نهال به سراسر کشور فراهم شده است و شما در هر نقطه‌ای از ایران به‌راحتی می‌توانید با خرید نهال بادام دسمیو مارکونا از نهالستان گلابی، در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *