خرید نهال سیب گالا | معرفی کامل + قیمت نهال سیب گالا | نهالستان گلابی

خرید نهال سیب گالا

خرید نهال سیب گالا

معرفی نهال سیب گالا

اگر قصد خرید نهال سیب گالا دارید، می‌توانید از سایت گلابی اقدام کنید. سایت گلابی بهترین خدمات و امکانات را با استفاده از بروزترین روش‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید خرید نهال خود را به بهترین نحو انجام دهید. برای خرید نهال سیب و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید نهال سیب پنج پر کلیک کنید.
این نوع نهال سیب برای کاشت در مناطق کوهستانی نیمه سرد مناسب است. یکی از اولویت های این رقم میوه زمان گلدهی نهال است که نسبت به سایر انواع نهال سیب دیرتر است.
نهال سیب گالا با فاصله 4 * 4 از یکدیگر کاشته می شود. در شرایط مطلوب و خاک مناسب عملکرد این نهال در هکتار بیش از 70 تن تخمین زده می شود.
کود مناسب برای این نهال سیب کود حیوانی پوسیده است و ارتفاع آن به حدود 5 متر می رسد.

سیب قرمز گالا

 

سایت گلابی امکان خرید نهال بدون واسطه از تمام نقاط ایران را فراهم کرده است، تا شما بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظر‌تان را خریداری کنید. از طریق سایت گلابی امکان فروش و ارسال انواع نهال به سراسر کشور فراهم شده است و شما در هر نقطه‌ای از ایران به‌راحتی می‌توانید با خرید نهال سیب گالا از نهالستان گلابی، در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید.

 

منبع : is.gd

خرید اینترنتی نهال سیب ، سیب قرمز گالا ، عکس درخت سیب قرمز ، پربارترین درخت سیب ، اسم انواع سیب ، پربارترین درخت سیب ، سیب گالا قیمت ، بهترین نوع سیب درختی ، درخت سیب پربار ، انواع سیب قرمز درختی ، سیب گالا چیست ، سیب گالا قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *