مشخصات، قیمت و خرید کود گیاهان آپارتمانی | نهالستان گلابی

خرید کود گیاهان آپارتمانی

خرید کود گیاهان آپارتمانی

خرید کود گیاهان آپارتمانی: کود گیاهان آپارتمانی از انواع کود گیاهان زینتی جز نیازهای اصلی پرورش دهندگان گیاهان آپارتمانی می‌باشد که معمولاً این کود مصرف بالایی دارد. با توجه به لازم آدم به طبیعت و حیات آپارتمانی این روزها همه برای برطرف لازم ذاتی خود یعنی عشق به گل و گیاه، آن‌ها را تا حد توانایی به داخل منازل خود آورده‌اند. این گیاهان نیازهای غذایی زیادی دارند که با کود دهی می‌توان آن‌ها را برطرف کرد. غالبا گیاهان آپارتمانی به سبد غذایی نزدیک به هم احتیاج دارند که با استفاده از کود گیاهان آپارتمانی این لازم غذایی قابل تأمین هست و به این ترتیب گیاه مدت‌ها می‌تواند با طراوت و شادابی حیات و رشد کند. این کود گستره وسیعی از گیاهان آپارتمانی را پوشش می‌دهد. قبل از خرید کود در ادامه همراه با ما باشید.

خرید کود گیاهان آپارتمانی مایع Pokon

قبل از خرید کود گیاهان آپارتمانی مایع پوکون باید بدانید که هر آنچه برای داشتن گیاهی سالم و قوی لازم هست در اختیار گیاه قرار می‌دهد. این کود حاوی عناصر غذایی اصلی و مخلوط غنی از عناصر کمیاب هست که منجر می‌شود گیاهان آپارتمانی سالم و شاداب بمانند.

این محصول دارای عصاره هوموس اضافی و همچنین محرک رشد گیاهی هست که این علاوه بر رشد بهتر موجب جذب بهتر مواد غذایی می‌شود.

بعلاوه وجود منیزیوم و آهن در این کود منجر سبزتر و خوش‌رنگ‌تر شدن برگ‌های گیاهان شما می‌شود.

قبل از مصرف قوطی را تکان دهید. میزان یک درب در یک لیتر آب حل کرده و هفته‌ای یکبار با آن گیاه را آبیاری کنید. از این کود خواهید توانست در سرتاسر سال استفاده کنید اما در زمستان میزان مصرف را به نصف تقلیل دهید.

اگر قصدداريد در کشت هیدروپونیک استفاده کنید، به مقدار ۵ میلی‌لیتر در دو لیتر آب استفاده می‌شود.

خرید کود گیاهان آپارتمانی اسپری Pokon

برگ‌های گیاهان آپارتمانی ممکن هست با گذشت وقت کمی مات و اندک رنگ شوند هم به دلیل پیر شدن برگ‌ها و هم کمبود مواد غذایی. کود گیاهان آپارتمانی اسپری پوکون به گیاه و برگ‌های آن درخشش و زیبایی بیشتری می‌بخشد و در کنار آن مواد غذایی مورد لازم گیاه را در اختیارش قرار می‌دهد.

جذب کود از طریق برگ‌ها نوعی تغذیه فوری برای گیاه مهیا می‌آورد و این منجر می‌شود گیاه در مدت‌زمان کوتاهی به طراوت، شادابی و سلامت خوبی دست پیدا بکند. قبل از مصرف اسپری را خوب تکان بدهید و گرد و غبار روی برگ‌ها را با پارچه‌ای پاکیزه و مرطوب پاک‌کنید.

هر دو هفته یکبار روی گیاه و برگ‌ها اسپری کنید طوری که یک‌لایه قابل مشاهده از کود روی برگ‌ها ایجاد شود. با استفاده منظم از این محصول خواهید توانست گیاهانتان را در شرایط مطلوب نگهداری کنید. این کود در سرتاسر سال قابل استفاده است. این محصول را روی گل‌ها اسپری نکنید.

خرید کود گیاهان آپارتمانی پودری Pokon

قبل از خرید کود گیاهان آپارتمانی پودری پوکون باید بدانید که برای کسانی که به سلامت گیاهان خود ارزش می‌دهند گزینه مناسبی می‌باشد. این کود با دارا بودن تمام عناصر اصلی و عناصر کمیاب و ضروری نیازهای غذایی گیاهان سالن شما را تأمین می‌کند؛ بنابراین برای داشتن گیاهان قوی و سالم‌تر خواهید توانست از این کود استفاده کنید.

به هدف مصرف میزان ۳ گرم از پودر را در آب ولرم حل کنید (می‌توانید برای اندازه گیری بهتر از پیمانه درون بسته استفاده کنید) و هفته‌ای یکبار خاک اطراف گیاه را با آن آبیاری کنید. پس از آبیاری فرآیند جذب به سرعت آغاز می‌شود. در ماه‌های زمستان دوز مصرف را به نصف کاهش دهید.

خرید کود گیاهان آپارتمانی Protect Plant

قبل از خرید کود گیاهان آپارتمانی باید بدانید که پروتکت پلنت حاوی عناصر اصلی مورد لازم گیاهان آپارتمانی و عناصر معدنی و اندک مصرف اما ضروری برای گیاه، می‌باشد. کود دهی منظم با این کود با کیفیت شادابی و رشد زیادتر برگ‌ها را به همراه دارد و این محصول حاوی مقداری آمینو اسید هم می‌باشد بنابراین در دراز مدت مقاومت و سلامت گیاه دوچندان می‌شود.

برای استفاده از این محصول قبل از مصرف قوطی را تکان دهید. مقدار ۱۰ میلی‌لیتر معادل دو درب را در یک لیتر آب حل کرده و هر دو هفته یکبار گیاه را با این محلول آبیاری کنید. در فصل زمستان میزان مصرف را نصف کنید.

خرید کود گیاهان آپارتمانی Green Growth

قبل از خرید کود گیاهان آپارتمانی گرین گروس باید بدانید که دسته کاملی از عناصر کامل مورد لازم گیاهان آپارتمانی را دارا است. کود دهی با این کود منجر جبران کمبودهای غذایی خاک گیاه می‌شود.

علاوه بر این با اسید هیومیک و آمینو اسید هم غنی شده بنابراین با حضور اسید هیومیک جذب مواد غذایی زیادتر شده و آمینو اسید هم مقاومت گیاه به بیماری‌ها را افزایش می‌دهد و یاری می‌کند تا از تنش‌ها راحت‌تر عبور کند در نتیجه گیاه سالم‌تری خواهیم داشت.

به هدف استفاده قبل از مصرف قوطی را خوب تکان دهید. میزان دو درب معادل ۱۰ میلی‌لیتر از کود را در نیم لیتر آب حل کرده و هر ۱۰ الی ۱۴ روز یکبار روی گیاه اسپری کرده و با مابقی محلول گیاه را آبیاری کنید.

کود گیاهان آپارتمانی و گیاهان گلدار پودری کوداکس کود گیاهان آپارتمانی و گیاهان گلدار پودری کوداکس حاوی دو نوع محصول بصورت مجزا می‌باشد. کود مخصوص رشد رویشی و گیاهان آپارتمانی که حاوی مقادیر کاملی از عناصر اصلی و ریزمغذی‌های مورد لازم گیاه می‌باشد.

این کود هم بصورت آبیاری و هم بصورت محلول‌پاشی قابل استفاده هست و استفاده منظم از آن رشد شاخ و برگ گیاه را افزایش می‌دهد و با برطرف کردن نیازهای غذایی گیاه یاری می‌کند تا از رنگ پریدگی و ریزش برگ‌ها جلوگیری شود و در نتیجه گیاه سالم و شاداب‌تری داشته باشید. دقت کنید کود دهی منظم مقاومت گیاهان را بالا می‌برد.

بخش دیگر شامل کود گیاهان گلدار می‌باشد که علاوه بر یاری به رشد بوته بر گلدهی نیز تأثیر دارد و موجب افزایش تعداد و طول عمر گل‌ها می‌شود.

ضمن اینکه به دلیل دارا بودن ریزمغذی‌ها منجر خوش‌رنگ‌تر شدن و دوام زیادتر گل‌ها و حتی برگ‌های گیاه خواهد شد. جهت استفاده محتوی یک بسته را در یک لیتر آب حل کرده و هر ۲ الی ۴ هفته گیاه را با آن آبیاری و یا محلول‌پاشی کنید.

برای آبیاری تا حدی انجام شود که کمی از محلول از انتهای گلدان خارج شود و برای محلول‌پاشی به مقداری مصرف شود که یک‌لایه از آن روی برگ‌ها و ساقه‌های گیاه بنشیند.

در صورت تمایل برای خرید کود گیاهان آپارتمانی از سایت نهالستان گلابی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: gg.gg bit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *