مشخصات،قیمت و خرید خاک برگ | نهالستان گلابی

خرید خاک برگ

خرید خاک برگ

خاک برگ نخستین و مهمترین بستر کشت موجود برای تمامی گیاهان خصوصاً گیاهان آپارتمانی شمار می‌شود قبل از خرید خاک برگ بهتر است این مقاله را مطالعه کنید. این بستر ارگانیک از بقایای پوسیده شده شاخ و برگ درختان ساخت می‌شود. شاخ و برگ درختان وقتی با کمی خاک مخلوط شوند و در معرض رطوبت قرار بگیرند باکتری‌های سودمند شروع به تجزیه آن‌ها کرده و رفته رفته از این بقایا خاک مکمل مرغوبی بدست می‌آید که هم سبک هست و هم رطوبت را در خود نگه می‌دارد و حاوی مقادیری از مواد غذایی نیز می‌باشد. استفاده از خاک برگ بهترین گزینه برای گیاهان آپارتمانی می‌باشد به شرط آنکه بهداشتی و عاری از هرگونه بیماری قارچی و آفت باشد. از این محصول به هدف اصلاح خاک و سبک‌تر کردن آن و همچنین غنی کردن انواع بسترهای کشت استفاده می‌شود. بیفزایید کردن این خاک به اکثر بسترها پیشنهاد شده و برای گیاهان آپارتمانی حجم زیادتر خاک مورد استفاده را شامل می‌شود. همچنین برای خرید خاک و محصولات دیگر به سایت نهالستان گلابی مراجعه کنید.

خرید خاک برگ بهکام

خاک برگ بهکام یک محصول غنی شده هست که به عنوان بستر کاشتی کامل می‌توان از آن استفاده کرد. بافت این خاک ریز و پودر شده می‌باشد و با بیفزایید کردن ورمی کمپوست، پیت ماس، کوکوپیت و پرلیت به آن به یک بستر کاشت کامل تبدیل شده است.

این محصول چسبندگی ندارد و بیفزایید کردن آن به دیگر بسترها منجر به کاهش چسبندگی در خاک‌های رسی و افزایش مواد غذایی در خاک‌های شنی خواهد شد و به عنوان یک اصلاح کننده محیط کشت هم می‌توان از آن استفاده کرد.

خرید خاک برگ گیلدا

خاک برگ گیلدا از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. این خاک برگ کاملاً خشک شده و اثری از بوی نامطبوع و یا بیماری قارچی و تخم علف هرز در آن مشاهده نمی‌شود.

ورمی کمپوست بیفزایید شده به آن ارزش غذایی این بستر کشت را برای گیاهان چند برابر کرده و مقادیری پرلیت هم به آن بیفزایید شده تا قابلیت حفظ رطوبت و ایجاد زهکشی مناسب‌تر برای ریشه‌های گیاه مهیا شود.

در ساخت این محصول از مواد شیمیایی مضر برای گیاهان و محیط زیست استفاده نشده و کاملاً ارگانیک هست بنابراین در کشت انواع سبزیجات و حتی گیاهان دارویی هم می‌توان از این خاک برگ استفاده کرد.

با خرید از سایت نهالستان گلابی می توانید از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار شوید.

منبع:

bit.ly

gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *