خرید خاک سبزی کاری و صیفی جات، قیمت و مشخصات آن🌿 | نهالستان گلابی

خرید خاک سبزی کاری

خرید خاک سبزی کاری

خرید خاک سبزی کاری و صیفی جات: خاک سبزیجات یک بستر برای کاشت انواع سبزیجات و حتی صیفی‌جات می‌باشد. این خاک صیفی‌جات و سبزیجات در واقع بر اساس لازم عمومی سبزیجات مخلوط و ساخت می‌شود. یک خاک سبزیجات خوب می‌بایست علاوه بر اینکه زهکشی خوبی داشته باشد، نسبتاً لطیف هم باشد و اجزای آن به هم نچسبد. می‌توان گفت بهتر هست رس کمی داشته باشد و ترجیحاً شن هم نداشته باشد. وجود مقداری ماسه در این خاک هم به زهکشی یاری و هم حرکت ریشه را در خاک آسان‌تر می‌کند و معمولاً به خاک‌های سبزیکاری بیفزایید می‌شود.

مهم هست که این نوع بسترها با مواد آلی غنی شوند بنابراین با بیفزایید کردن کود دامی پوسیده، ورمی کمپوست، خاک زغال، خاک برگ پودر شده و … سعی می‌کنند میزان این مواد مغذی آلی را در خاک بالا ببرند. ممکن هست بعد از مدتی مواد غذایی خاک کاهش یابد بنابراین در چهره لزوم می‌توان از کود صیفی‌جات و سبزیجات و یا انواع کودهای ارگانیک دیگر بهره برد. برای خرید خاک و دیگر اقلام باغبانی به سایت نهالستان گلابی مراجعه کنید.

خرید خاک سبزی کاری گیلدا

خاک سبزیجات گیلدا یک محصول تخصصی برای کاشت بذر انواع سبزیجات، صیفی‌جات، گیاهان دارویی و حتی گل‌ها می‌باشد. این بستر کاشت ارگانیک فاقد مواد شیمیایی بوده و با ورمی کمپوست غنی شده است.

ماسه موجود در این بستر به رشد هرچه بهتر ریشه‌ها و هوادهی مناسب به عمق خاک یاری می‌کند. این خاک کاملاً بهداشتی و بدون بو و عاری از هرگونه تخم علف هرز و بیماری و … می‌باشد.

سبزیجات کاشته شده در این بستر طمع و مزه خود را به خوبی حفظ کرده و رشد بیشتری خواهند داشت. لازم به ذکر هست بعد کشت و برداشت یک محصول با بیفزایید کردن مقداری مواد غذایی به این بستر می‌توان از این خاک مجدداً استفاده کرد.

با خرید از سایت نهالستان گلابی می توانید از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار شوید.

منبع: bit.ly  gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *