خرید ورمی کمپوست، قیمت و مشخصات آن | نهالستان گلابی

خرید ورمی کمپوست

خرید ورمی کمپوست

خرید ورمی کمپوست: ورمی کمپوست که ظاهراً شبیه خاک هست در واقع یک کود آلی شمار می‌شود. این کود یا خاک مکمل حاصل تلاش انواع خاصی از کرم‌های خاکی می‌باشد و اثر مطلوبی در رشد و شکوفایی همه گیاهان دارد. علاوه بر این حاوی انواع عناصر مورد لازم گیاه، محرک‌های رشد و حتی ویتامین می‌باشد. ورمی کمپوست نه تنها سرشار از مواد مغذی هست و باکتری‌های سودمند را در خاک افزایش می‌دهد بلکه دارای میکروارگانیسم‌هایی هست که به سلامت و حفظ کیفیت بستر کاشت یاری می‌کنند. امروزه این محصول کم‌کم جای کودهای حیوانی را گرفته و مضرات آن‌ها را نیز ندارد چون بهداشتی، بدون بو و بدون تخم علف هرز یا بیماری قارچی می‌باشد. همچنین می توانید برای خرید کود و دیگر اقلام باغبانی به سایت نهالستان گلابی مراجعه کنید.

با اضافه کردن این مکمل تقویتی ساختار خاک بهبود می‌یابد و هوادهی و زهکشی داخل بستر بخصوص خاک‌های سنگین رسی تا حد مطلوبی افزایش پیدا می‌کند و در خاک‌های شنی نیز توانایی نگهداری آب را زیادتر می‌کند. یک ورمی کمپوست خوب بافت یکدستی دارد، چسبنده نیست و بدون بوی نامطبوع می‌باشد.

یکی از مزیت‌های این محصول قابل استفاده بودن آن برای تمامی گیاهان از عبارت گیاهان آپارتمانی هست و اثر گیاه‌سوزی برای گیاهان ندارد. مقدار مناسب این کمپوست برای اختلاط با بستر اصلی ۱۵ تا ۲۰ درصد از حجم کل خاک گلدان می‌باشد.

خرید ورمی کمپوست بهکام

ورمی کمپوست بهکام یکی از باکیفیت‌ترین کودهای آلی می‌باشد که برای تمامی گیاهان قابل استفاده است. این محصول ارگانیک کیفیت خاک را افزایش می‌دهد و به دلیل داشتن انواع ویتامین‌ها و مواد مغذی در آن علاوه بر رشد گیاه، کیفیت خاک را هم بهبود می‌بخشد.

از طرفی استفاده از این خاک مکمل مقاومت گل‌ها و درختان را نسبت به انواع بیماری‌ها بالا می‌برد.

این کود برای اضافه کردن و تقویت بستر کاشت فرآورده خوراکی مانند انواع سبزیجات و صیفیجات بهترین گزینه می‌باشد و به دلیل طبیعی بودن به حفظ طعم و مزه واقعی گیاه یاری می‌کند.

این کمپوست طبیعی فاقد بو، بیماری‌های قارچی، تخم آفت و علف هرز می‌باشد و در محیطی کاملاً بهداشتی ساخت شده است.

خرید ورمی کمپوست گیلدا

ورمی کمپوست گیلدا از عبارت تولیدات مرغوب شرکت‌های داخلی است. این محصول بافت یکدستی دارد و همانند دیگر تولیدات این موسسه کاملاً بهداشتی می‌باشد و با توجه به اینکه عاری از هر گونه بیماری و آلودگی هست استفاده از آن با اطمینان خاطر چهره می‌گیرد.

این خاک مکمل یا بهتر هست بگوییم کود بیولوژیک حاوی عناصر ماکرو و میکروی ضروری برای انواع گیاهان می‌باشد بنابراین استفاده از آن لازم غذایی گیاهان را نیز تا حدی برطرف می‌کند.

ورمی کمپوست می‌تواند مقادیری از رطوبت خاک و هوا را هم در خود جذب و به مرور در اختیار ریشه گیاه قرار دهد. این محصول به دلیل بی بو بودن به راحتی برای گیاهان آپارتمانی هم قابل استفاده است.

با خرید ورمی کمپسوت از سایت نهالستان گلابی می توانید خریدی با بهترین کیفیت و کم ترین قیمت را داشته باشید.

منبع: bit.ly gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره ویژه فروش نهال و گیاهان آپارتمانی ( مشاوره و ارسال رایگان ) : 09055304586