خرید نهال آلو یلو اگ | قیمت نهال آلو یلو اگ + معرفی کامل| نهالستان گلابی

خرید نهال آلو یلو اگ

نهال آلو یلو اگ

خرید نهال آلو یلو اگ

برای خرید نهال آلو یلو اگ می‌توانید ازنهالستان گلابی  اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

 

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال آلو یلو اگ به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با خرید نهال آلو یلو اگ در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال آلو یلو اگ بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

 

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال آلو یلو اگ ، آموزش کاشت و نحوه هرس نهال بیان می‌کنیم.

 

برای خرید نهال آلو یلو اگ و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ زیر تماس بگیرید.

 

شماره تماس:

۰۹۹۰۵۰۷۷۹۲۶ پویا رزمدیده

نهال آلو یلو اگ

مبدا نهال فروشی نهال آلو یلو اگ، اروپا است. این نوع در برابر خشکی نیمه متحمل و سرما ۲۵ الی ۳۰ درجه سانتی­گراد زیر صفر را تحمل می­کند. پایه این نهال، آلوچه وحشی(بذری)، نهال­ها به فاصله ۳*۳ از یکدیگر کاشته می­شوند و نیاز آبی این درخت، ۱۰ لیتر آب در هفته است. این رقم از سال سوم به باردهی می­رسد، عمر اقتصادی آن ۲۵ سال و میوه­ها در اوایل مهر ماه می­رسند. آلو یلو آگ، بیضی شکل، بزرگ، زرد کمرنگ با قرمز لاکی، شیرین و خوش طعم هستند و به صورت تازه یا خشکبار به مصرف می­رسد. این آلو را می­توان به مدت دو ماه در انبار نگهداری کرد.

برای آشنایی با شرایط خرید نهال آلو کلیک کنید.

نهال آلو یلو اگ محصول بومی آسیا محسوب می شود و اولین با ر در درقرن 19گونه های متفاوت آن توسط مهاجرین از آسیا و اروپا به آمریکای شمالی برده شدند .اغلب ارقام تجاری متعلق به گروه آلوی اروپایی هستند .این گروه بومی جنوب شرقی اروپا بوده وبیش از 2000سال است که زیر کشت درآمده است وپوست صاف تنه اش آنرا از سایر گروهها مشخص می سازد.آلوی ژاپنی نیز در حقیقت بومی چین می باشد .مهمترین کشورهای تولید کننده آلوعبارتند از:یوگوسلاوی ، آلمان ، آمریکا ، چین ، فرانسه و ایتالیا .
نهال آلو یلو اگ گیاهی خزان پذیر با برگهای متوسط و نوک تیز ، کناره اره ای ویا صاف وبدون کرک ومتناوب است .
گلها به صورت منفرد ویا خوشه که هر خوشه دارای 5-3گل می باشد . گلها دارای  5 گلبرگ ، 5 کاسبرگ ، خامه ، میوه وشفت معموﻷ یکدانه است .
شکوفه هاینهال آلو یلو اگمعموﻷ سفید رنگ وبدلیل داشتن ماده بنزالدئید قابل توجه برای زنبور عسل می باشد .
آلو بیشتر توسط پیوند روی پایه بذری ازدیاد می یابد .
رنگ میوه آلو قبل از رسیدن سبز رنگ می باشد (به استثنای رقم قرمز که برگ ومیوه از ابتدا قرمز رنگ است ) و پس از رسیدن با توجه به رقم به رنگهای زرد ، قرمز ، سبز متمایل به زرد ، قرمز صورتی ، سیاه ارغوانی و … تبدیل می شود.
مغز هسته آلو حاوی مواد چرب وآمیگدالین است که از  تقطیر آن اسید سیانیدریک بدست می آید به همین دلیل مغز هسته آلو سمی وتلخ و خوردن آن خطرناک است

برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید نهال آلو شابلون کلیک کنید.

کشور سازنده:اروپا
عمر اقتصادی:۲۵
زمان رسیدن:اوایل مهر
تحمل خشکی:نیمه متحمل
تحمل سرما:c۲۵الیc۳۰
پایه:آلوچه وحشی(بذری)
رنگ میوه:زرد پر رنگ
باردهی:از سال سوم
فاصله کاشت:۳*۳
آبیاری:۱۰ لیتر در هفته
انبارداری:۲ماه
نوع مصرف:تازه خوری -خشکباری
توضیح: به شکل بیضی ،میوه ان شیرین و نزدیک به طعم زردالو

منبع: is.gd  bit.do

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *