خرید کود آمینو اسید فرمولایف قیمت و مشخصات آن با کیفیت 100% تضمینی | نهالستان گلابی

خرید کود آمینو اسید فرمولایف 1 کیلوگرم

خرید کود آمینو اسید

محلول پاشی کود آمینو اسید فرمولایف (80%) قبل, بعد و همچنین در طی وقوع تنش, موجب فعال سازی مکانیسم های گیاهی برای تحمل شرایط دشوار و تسریع در بهبودی گیاه می شود. محلول پاشی این آمینواسید منجر تسهیل گرده افشانی, تلقیح و تشکیل گرده ی سالم می گردد. همچنین بر رسیدگی و افزایش میزان قند, رنگ, سایز و ویتامین های میوه تاثیر مستقیم می‌گذارد. برای خرید کود در انواع و اقسام مختلف آن می توانید در سایت گلابی مشاهده نمایید.

کود آمینو اسید فرمولایف حاصل تجزیه آنزیمی پروتئینی گیاهی هست که سبب به حداکثر رسیدن نسبت آمینو اسید آزاد قابل جذب به ترکیبات پپتیدی می‌شود. شوری ناچیز و سازگاری کامل با ساختار گیاهان از دیگر آپشن های این محصول است. غنی از گلایسین بوده و ضمن ایجاد مقاومت و حفظ موازنه آب سلول در شرایط تنش, منبع نیتروژن ارگانیک نیز شمار می‌شود. عاری از کلر و فلزات سنگین هست و اسیدیته خنثی دارد. ترکیبی از 16 اسید آمینه مؤثر در فیزیولوژی گیاهی هست که موجب افزایش حجم ریشه نشاء, تحریک رشد زایشی و سنتـز کلروفیل می‌شود.

خواص کود پودری آمینو اسید فرمولایف

حاوی 16 نوع اسید آمینه مؤثر, حاصل تجزیه آنزیمی و کامل پروتئین های گیاهی محرک زیستی, ضدتنش های محیطی, تحریک رشد ریشه و شکوفه زایی واقعا سازگار با ساختـار گیاهی و با جذب سریع, غنی از گلایسیـن

آمینو اسید فرمولایف بیشترین تأثیر را در موارد زیر دارد:

تحریک مجدد رشد پس از هر چین گیاهان علوفه ای, کاهش تلفات نشاء کـاهش اثر تنش های خشکی, گـرما و سرما زدگـی, شوری، حمله آفات و صدمه های فیزیکی گلخانه ای.

روش استفاده از آمینو اسید فرمولایف

توصیه کلی جهت محلول پاشی امینو اسید 80 فرمولایف, 2 کیلوگرم در هزار لیتر آب است. بهتر هست برای گیاهان صنعتی و زراعی (غلات, سیب زمینی, چغندر, ذرت) دو یا چهار بار پس از تشکیل برگ حقیقی, برای گیاهان علوفه ای (یونجه, شبدر, سورگوم) یک بار پس از هرجین در طول فصل زراعی, برای گیاهان گلخانه ای دو تا چهار بار دو هفته درمیان پس از انتقال نشاء و برای درختان میوه دو تا چهار بار دو هفته یکبار پس از تکمیل گرده افشانی و تشکیل میوه مصرف کنید. قابلیت اختلاط اسید آمینه فرمولایف کود امینو اسید فرمولایف قابلیت اختلاط با اکثر کود ها و سموم را دارد.

توجه: فروشگاه نهالستان گلابی کود آمینو اسید فرمولایف را با نازلترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار اطلاعات است. شما عزیزان خواهید توانست از کود آمینو اسید آمینو سورن 0.5 کیلوگرم نیز استفاده نمائید.

منبع: bit.ly gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره ویژه فروش نهال و گیاهان آپارتمانی ( مشاوره و ارسال رایگان ) : 09055304586