خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز | معرفی کامل + قیمت نهال سیب فرانسه | گلابی مرکز خرید نهال

خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز

نهال سیب فرانسوی قرمز و زرد

خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز

برای خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

 

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال سیب فرانسه زرد و قرمز به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید باخرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

 

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال سیب فرانسه زرد و قرمز، آموزش کاشت و نحوه هرس و نحوه خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز بیان شده است.

 

برای خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

 

توضیحات

در مورد نهال سیب قرمز و زرد فرانسوی چه می دانید؟

نهال سیب فرانسوی از جمله نهال‌هایی است که سرعت رشد بالایی دارد و معمولا در مهر می‌رسد. رنگ میوه این نهال قرمز روشن است. نهال سیب فرانسوی در مناطقی خنک هستند و زمستان‌هایی بسیار سرد دارند مناسب است. حتما قبل از خرید نهال سیب فرانسوی شرایط آب و هوایی منطقه خود را در نظر بگیرید.

برای دیدن انواع ارقام خرید نهال سیب اینجا کلیک کنید.
نهال سیب قرمز فرانسوی در برابر آفات و باکتری ها بسیار مقاوم است. میوه نهال سیب فرانسوی به راحتی قابل حمل است و ماندگاری زیادی دارد. طول عمر نهال سیب  فرانسوی قرمز تقریباً 70 سال است.
مناطق گرم برای این درخت مناسب نیستند و در مناطق گرم رشد خوبی حاصل نمی شود. آبیاری مورد نیاز این درخت تقریباً 10 هزار مترمکعب در سال است ، اما مقدار آب مورد نیاز بسته به محل و شرایط کاشت متفاوت است. یکی از بهترین بافت های خاک برای کاشت این درخت ، بافت عمیق و لوم رس است.
بهترین منطقه برای باغی که نهال سیب زرد فرانسوی کاشته می شود 5 هکتار است. انتخاب محیط مناسب و قرار گرفتن درخت در معرض نور خورشید ، میوه بهتری تولید می کند. یک نهال استاندارد باید دارای یک گواهی بهداشت و شناسایی با ریشه های سالم و تمیز از هر نوع ویروس ، باکتری ، قارچ و … باشد.

نهال سیب فرانسوی

برای آشنایی با شرایط خرید نهال سیب خونی کلیک کنید.

چگونه می توان زمین مناسب تهیه کرد؟

اول از همه ، شما به زهکشی مناسب برای زمین نیاز دارید. مرحله 2 خاک را با لودر و دیسک تراز کنید تا خاک برای کاشت آماده شود. قبل از کاشت نهال سیب زرد فرانسوی یک کود مناسب 20 تن در هکتار باید با گودال و خاک مخلوط شود و کاملاً پوسیده باشد.
از کاشت انواع مختلف که با یکدیگر سازگار نیستند خودداری کنید ، نقطه پیوند نهال سیب قرمز فرانسوی را از زمین و در جهت باد قرار دهید ، خاک را فشرده کرده و آبیاری کافی داشته باشید. هرگز اجازه ندهید آب با تنه درخت تماس پیدا کند ، نهال سیب قرمز فرانسوی به صورت نیمه عمودی رشد می کند و همان میوه ها را می دهد.

نحوه خرید نهال سیب قرمز و زرد فرانسوی

از آنجا نهال سیب انواع و نژادهای مختلفی دارد قبل از خرید باید دقت داشته باشید تا اطلاعات کافی از شرایط محیطی منطقه خود را بدست آورید و با توجه به آن بهترین خرید را داشته باشید. ما کرا را برای شما ساده کردیم و یکی از بهترین نهالستان‌های ایران را به شما معرفی می‌کنیم.

مرکز خرید نهال گلابی این مکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید انواع نهال‌هایی که به دنبال آن هستید را به راحتی پیدا کرده و با بهترین کیفیت خریداری کنید. به دلیل حذف واسطه از خرید شما می‌توانید نهال‌های موجود در بازار را با ارزان‌ترین قیمت از سایت گلابی خریداری کنید.

 

برای خرید نهال سیب فرانسوی قرمز و زرد و کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 

منبع: bit.do

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *