خرید نهال گلابی شاه میوه | معرف کامل + قیمت | گلابی مرکز خرید نهال

خرید نهال گلابی شاه میوه

خرید نهال گلابی شاه میوه

خرید نهال گلابی شاه میوه

برای خرید نهال گلابی شاه میوه می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال گلابی شاه میوه به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با نهال گلابی شاه میوه در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال گلابی شاه میوه بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال گلابی شاه میوه ، آموزش کاشت و نحوه هرس و نحوه نهال گلابی شاه میوه بیان شده است.

 

برای نهال گلابی شاه میوه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

با کلیک بر روی خرید نهال گلابی می‌توانید با انواع نهال‌های گلابی و شرایط خرید نهال گلابی آشنا شوید.

توضیحات

خرید نهال از مرکز خرید نهال گلابی

آگاهی از خصوصیات و ویژگی‌های نهال گلابی شاه میوه قبل از خرید به شما کمک می‌کند تا یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. میوه درخت گلابی شاه میوه آبدار و شیرین است همچنین این نوع گلابی از انواع با کیفیت گلابی‌هاست. پرورش و نگهداری نهال گلابی سخت و پیچیده نیست به همین دلیل کشاورزان و باغداران زیادی این نهال را برای کشت انتخاب می‌کنند. گلابی میوه‌ای گلدار است و همچینی فاقد دانه است. گلابی نژادهای مختلفی دارد که ر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاصی دارند.

نهال گلابی شاه میوه

نهال گلابی شاه میوه گونه دیگری از گلابی است که منشا اصلی آن ایران است. نهال گلابی شاه میوه یکی از معروف ترین گلابی های ایران است. میوه های این گونه نسبتاً بزرگ ، سبز مایل به زرد روشن و مخروطی شکل است. میوه نهال گلابی یکی از میوه های بازار است که هر ساله پس از برداشت محصول فروش خوبی دارد. آبدار بودن آن باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. ماندگاری این میوه زیاد نیست و نمی توان آن را بیش از یک یا دو ماه نگهداری کرد.
این نوع نهال گلابی رشد شاخ و برگ زیادی دارد. گلابی شاه میوه بافت نرمی دارد و در حاشیه تخمدان های آن سلولهای سنگی وجود دارد. این نوع گلابی میوه و محصول زیادی ندارد. گلابی شاه میوه باید بلافاصله بعد از برداشت خورده شود زیرا بافت داخلی آنها خیلی زود قهوه ای می شود زیرا ماندگاری کمی دارند. نهال گلابی شاه میوه در دسته نهال های نسبتاً مقاوم در نظر گرفته می شود ، اما آلرژی های خاص خود را نیز دارد.
مواد معدنی و مقوی گلابی شاه میوه نقش مهمی در تقویت سلول های بدن دارند. علاوه بر این ، فیبر موجود در گلابی در کاهش کلسترول و محافظت از قلب موثر است. از آنجا که گلابی حاوی مقداری ویتامین C و E است ، در دفع سموم از بدن نیز نقش دارد. مصرف گلابی به همه افراد از هر گروه سنی توصیه می شود ، مصرف این میوه آبدار در تابستان به رفع تشنگی کمک می کند. از گلابی در صنعت کمپوت سازی نیز استفاده می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید  نهال گلابی ویلیام دوشیس  کلیک کنید.

زمان مناسب برای کاشت و برداشت نهال گلابی شاه میوه

یکی از مهمترین عوامل هنگام خرید نهال میوه توجه به شرایط آب و هوایی است ، زیرا هر نهال بسته به ویژگی های خود قادر به رشد بهینه در یک منطقه خواهد بود. عدم توجه به آن باعث کاهش عملکرد بهینه درخت می شود.

نهال گلابی شاه میوه

خاک مناسب نهال گلابی شاه میوه

ابتدا باید خاک و خاک مناسب برای کاشت آماده شود. نهال گلابی شاه میوه رطوبت را تحمل می کند و در خاکهای شنی به خوبی رشد می کند. در زمان کاشت توجه به عمق و فاصله مناسب نهال های کاشت ضروری است زیرا این نوع نهال در روند رشد شاخ و برگ زیادی دارد. خاک‌های سنگین و آهکی به هیچ وجه برای کاشت نهال گلابی شاه میوه مناسب نیستند.
از آفات درخت گلابی می توان به آفت psyllid اشاره کرد که یکی از مهمترین آفات است. باغداران باید توجه داشته باشند که اگر به موقع با این نوع آفت مبارزه نشود ، پس از تغذیه برگهای درخت ، به میوه می رود و البته گلابی شاه میوه مقاومت خوبی در برابر این نوع آفات دارد.
نهال های گلابی شاه میوه باید بلافاصله پس از کاشت آبیاری شوند. در غیر این صورت احتمال خشک شدن نهال وجود دارد. آبیاری نهال گلابی به منطقه رشد بستگی دارد. اگر نهال ها در یک منطقه بارانی کاشته شوند ، نیاز آب از طریق آب باران برطرف می شود و در غیر این صورت ، با آبیاری مصنوعی می توان این نیاز را تأمین کرد.

برداشت نهال گلابی شاه میوه

هر درخت گلابی می‌تواند محصولی در حدود 50 تا 80 کیلوگرم در سال را تولید کند. عمر اقتصادی گلابی شاه میوه در حدود 30 سال است و میوه این درخت بازار فروش خوبی دارد. گلابی شاه میوه از درخت‌های میان‌رس به حساب می‌آید چرا که در اواسط مردادماه میوه می‌دهد . در مقایسه با سایر گلابی‌ها عملکرد بالایی ندارد. گلابی رسیده به رنگ زرد درمی‌آید و به راحتی از شاخه درخت جدا می‌شود. در هنگام برداشت گلابی باید دقت زیادی داشته باشید که گلابی‌ها به زمین نیفتند چراکه سر آنها قهوه‌ای خواهد شد.

 

برای خرید نهال گلابی شاه میوه از نهالستان گلابی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

منبع:  bit.ly bit.do

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *