خرید نهال آلو لومبارد | قیمت فروش نهال الو لومبارد |نهالستان گلابی

خرید نهال آلو لومبارد

نهال آلو لومبارد
خرید نهال آلو لومبارد

برای خرید نهال آلو لومبارد می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. نهالستان گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

 

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال آلو لومبارد به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با خرید نهال آلو لومبارد در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال آلو لومبارد بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

 

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال آلو لومبارد، آموزش کاشت و نحوه هرس نهال بیان می‌کنیم.

 

برای خرید نهال آلو لومبارد و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ زیر تماس بگیرید.

 

شماره تماس:

۰۹۹۰۵۰۷۷۹۲۶ پویا رزمدیده

نهال آلو لومبارد

نهال آلو لومبارد،محصول بومی اروپا است. عمر اقتصادی این درخت، ۲۵ سال و میوه آن اوایل خرداد ماه می­رسد. نهال­ها به فاصله۳*۴ از یکدیگر کاشته می­شوند، در برابر خشکی نیمه متحمل و سرما ۲۰ الی ۲۵ درجه سانتیگراد زیر صفر را تحمل می­کند. نیاز آبی این نوع، ۱۰ لیتر آب در هفته می­باشد. آلوچه وحشی(بذری) پایه این درخت است. این درخت از سال سوم به باردهی می­رسد و میوه آن بیضی شکل و به رنگ قرمز ارغوانی است.  این آلو معمولا به صورت تازه مصرف می­شود و به مدت ۱ ماه می­توان آن را در انبار نگهداری کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید نهال آلو کلیک کنید.

پوسیدگی قهوه ای در ارقام آلوهای(نهال آلو لومبارد و …) امریکایی و اروپایی در مرحله گلدهی و رسیدن میوه و برای ارقام آسیایی در حین رسیدن میوه مشکل جدی ایجاد می کند. نیاز سرمایی جوانه های آلو و گوجه در حدود ۱۶۰۰-۱۰۰۰ ساعت بوده اما آلوهای شرقی نیز سرمایی کمتر نسبت به گونه های دیگر دارند و تحت تاثیر سرماهای دیررس بهاره نیز قرار می گیرند.

فاصله کشت ارقام مختلف گوجه و آلو بر روی پایه های بذری در حدود ۶-۵ متر می باشد. گوجه، خاک های لومی شنی را دوست دارد و بیشتر از بقیه میوه های هسته دار، خاک های سنگین و مرطوب را تحمل می کند. از پایه های مختلف برای تکثیر آلو استفاده می شود. در خاک های سنگین و مرطوب از پایه های بذری استفاده به عمل می آید. پایه های آلوی میروبالان نیز در در خاک های مرطوب مقاوم می باشند.

 

در خاک های آهکی از پایه های GF۵۵۷ (بادام×شلیل) و GF۶۷۷ (بادام×هلو) استفاده می شود. در خاک های زهکشی شده از پایه های بذری هلو بویژه از نماگارد (Namaguarf) استفاده می شود. در خاک های خشک می توان از پایه بادام استفاده کرد اما احتمال ناسازگاری با گوجه را دارد. پایه زردآلو در خاک های آهکی و خشک که آلوده به نماتد هستند، قابل استفاده می باشد.

 

اما در اکثر موارد پایه های زردآلو با گوجه ناسازگاری پیوندی نشان می دهند. شکل مناسب برای هدایت و پرورش گوجه و آلو جامی بوده و تا سن ۱۲ سالگی نیاز به هرس ندارند. اما بعد از آن به دلیل تولید شاخه و برگ بیشتر که موجب تراکم در تاج می شوند، عمل هرس ضروری می باشد.

 

منبع: gg.gg  bit.do

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *