خرید نهال آلو لری ان | قیمت فروش نهال آلو لری ان | نهالستان گلابی

خرید نهال آلو لری ان

نهال آلو لری ان
خرید نهال آلو لری ان

برای خرید نهال آلو لری ان می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

 

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال آلو لری ان به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با تهیه نهال آلو لری ان در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال آلو لری ان بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

 

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال آلو لری ان ، آموزش کاشت و نحوه هرس نهال بیان می‌کنیم.

 

برای خرید نهال آلو لری ان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ زیر تماس بگیرید.

 

شماره تماس:

۰۹۹۰۵۰۷۷۹۲۶ پویا رزمدیده

 

برای آشنایی با شرایط خرید نهال آلو کلیک کنید.

نهال آلو لری ان

کشور اصلی نهال آلو لری ان فروشی لری ان، ژاپن است. این رقم به فاصله ۳*۳ از یکدیگر کاشته می­شوند و به ۱۰ لیتر آب در هفته نیاز دارد. این رقم در برابر خشکی نیمه متحمل است و سرما ۳۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد زیر صفر را تحمل می­کند.  پایه­ های این نهال آلوچه وحشی(بذری)- میروبالان می­باشند، از سال دوم به بار می­نشیند و عمر اقتصادی آن ۲۵ سال است. میوه این درخت در اواسط مهرماه می­رسد و میوه آن سیاه رنگ می­باشد. این نوع آلو به صورت تازه یا خشکبار مصرف می­شود و می­توان آن را ۸ ماه در انبار نگهداری کرد.

 

برای آشنایی با شرایط خرید نهال آلو قطره طلا کلیک کنید.

الو لری ان میوه تی با طعم گس و شیرین میباشد و هنگام پخت طعمی بسیار خوشمزه دارد و در کمبوت مار مالاد و مربا بسیار کاربرد دارد . الو لری ان بسیار مغوی است و سرشار تز ویتامین ها میباشد.فروش نهال الو لری ان امروزه بسیار کاربردی شده است.قیمت خرید نهال با توجه به هر نهالی متفاوت است.

 

کشور سازنده: ژاپن
عمر اقتصادی:۲۵
زمان رسیدن:اواسط مهر
تحمل خشکی:نیمه متحمل
تحمل سرما:c۴۰الیc۳۰
پایه:آلوچه وحشی(بذری)-میروبالان
رنگ میوه:سیاه
باردهی:از سال دوم
فاصله کاشت:۳*۳
آبیاری:۱۰ لیتر در هفته
انبارداری :۸ماه
نوع مصرف:تازه خوری – خشکباری
توضیح: گرده افشان الماس سیاه

منبع:gg.gg  bit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *