خرید خاک ممتاز 7 عنصر، قیمت و وشخصات آن | نهالستان گلابی

خرید خاک ممتاز 7 عنصر

خرید خاک ممتاز 7 عنصر

خرید خاک ممتاز 7 عنصر: خاک ممتاز 7 عنصره از عنصر های همچون پیت ماس، کوکوپیت، پرلیت، کود گرانوله، فیسل جنگلی، ورمی کمپوست و ورمیکولت تشکیل شده هست که عناصر لازم و ضروری را برای رشد در اختیار گیاه قرار می دهد. برای خرید خاک و دیگر اقلام باغبانی به سایت نهالستان گلابی مراجعه کنید.

مشخصات خاک ممتاز 7 عنصر:

خاک ممتاز 7 عنصره همانگونه که از نامش پیداست از 7 عنصر اصلی و ضروری گیاه منجمله پیت ماس، کوکوپیت، پرلیت، کود گرانوله، فیسل جنگلی، ورمی کمپوست و ورمیکولت تشکیل شده هست که هر یک از این عناصر به نوبه خود منجر افزایش گلدهی، باردهی و رشد گیاه می شوند و برای استفاده گیاهان گوناگون آپارتمانی، کمیاب و زینتی ای که از طریق بذر،قلمه، نشاء و … تکثیر می شوند مناسب است. توجه داشته باشید که استفاده از کود و خاک مناسب نقش مهمی در بهبود رشد گیاه ایفا می کند. عناصر ماکرو و میکرو را برای رشد گیاه تامین می کند که قدرت جذب و نگهداری بالای آب و مواد غذایی را دارد و برای کاشت گیاهانی که خاک های سبک و غنی را برای رشد و پیشرفت گیاه می پسندد بهترین گزینه به شمار می رود که تخلخل هوایی خوبی دارد و هوادهی به ریشه را تسهیل می کند.

ویژگی‌های خاک ممتاز 7 عنصر:

از زهکشی مناسبی برخوردار است. قدرت جذب و نگهداری بالای آب و مواد غذایی از آپشن های برتر این نوع خاک به شمار می رود. میکرو ارگانسیم های بستر کشت را برای رشد بهتر گیاه فعال می کند. باعث پیشرفت ریشه می شود. در بسته بندی های پلاستیکی و به چهره مرطوب عرضه می شود. قیمت مناسبی دارد. به تنهایی برای رشد گیاه کافی است. عناصر لازم و ضروری را برای رشد در اختیار گیاه قرار می دهد.

مشخصات کامل خاک ممتاز 7 عنصر:

مشخصات کامل خاک ممتاز 7 عنصر
جنس خاک برای تهیه این محصول از عنصر از عناصری همچون پیت ماس، کوکوپیت، پرلیت، کود گرانوله، فیسل جنگلی، ورمی کمپوست و ورمیکولت استفاده شده است.
مدت تأثیرگذاری بر گیاه مدت تأثیرگذاری این نوع خاک بر گیاه حدود یک سال است.
عملکرد باعث تحریک رشد گیاه، جذب آب و مواد غذایی می‌شود و مواد تغذیه‌ای گیاه را برای رشد گیاه تأمین می‌کند و رطوبت خاک را حفظ می‌کند.
کاربرد برای رشد گیاهان مختلف مناسب می‌باشد.
نوع بسته‌بندی در بسته های پلاستیکی عرضه می شود.
طریقه مصرف به تنهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طریقه مصرف خاک ممتاز 7 عنصر:

پس از خرید خاک ممتاز 7 عنصر ابتدا بستر مورد کشت اعم از گلدان یا زمین مورد کشت را آماده کنید، سپس خاک ممتاز 7 عنصره را در درون آن بریزید و گیاه را بکارید و در نهایت آن را آبیاری کنید تا گیاه رشد خود را آغاز کند.

کاربرد خاک ممتاز 7 عنصر:

از خاک ممتاز 7 عنصر برای کاشت گیاهان گوناگون استفاده می شود که شما می توانید از آن برای کاشت بذر، قلمه، نشاء و … استفاده کنید.

با خرید خاک ممتاز 7 عنصر در سایت نهالستان گلابی می توانید از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار شوید.

منبع: gg.gg bit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *