خرید نهال شلیل مغان | معرفی کامل + قیمت نهال شلیل مغان | گلابی مرکز خرید نهال

خرید نهال شلیل مغان

خرید نهال شلیل مغان

خرید نهال شلیل مغان

برای خرید نهال شلیل مغان می‌توانید از نهالستان گلابی اقدام کنید. سایت گلابی با ارائه به‌روزترین متدهای جهان، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد. نهال‌های ارائه شده در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند.

سایت گلابی آمادگی ارسال و فروش نهال شلیل مغان به سراسر کشور را دارد و شما در هر نقطه‌ای از ایران به راحتی می‌توانید با خرید نهال شلیل مغان در سریع‌ترین زمان نهال خود را دریافت کنید. سایت گلابی امکان خرید نهال شلیل مغان بدون واسطه از تمام نقاط ایران را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با ارزان‌ترین قیمت نهال مدنظرتان را خریداری کنید.

در ادامه اطلاعات مفید و کاربردی درباره‌ی خصوصیات نهال شلیل مغان، آموزش کاشت و نحوه هرس و نحوه خرید نهال شلیل مغان این نهال بیان شده است.

برای خرید نهال شلیل مغان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ موجود در سایت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید نهال شلیل کلیک کنید.

توضیحات 

 نهال شلیل ردگلد (مغان)

شلیل مغان شکل کروی دارد و پوست آن قرمز است و گوشته این نوع شلیل به رنگ زرد یا قرمز است. معمولا افراد شلیل را به صورت تازه یا کمپوت مصرف می‌کنند. نهال شلیل ردگلد رشد بسار بالایی دارد به صورتی که در مدت کوتاهی شاهد برگ و شاخه‌های زیاد این نهال خواهید بود. جالب است بدانید در ابتدا شلیل ردگلد در چین تولید شده است.
نهال شلیل ردگلد معمولا به وسیله پیوند تولید می‌شود. بهترین پایه برای این نوع نهال دانه خود شلیل است اما بر پایه آلو، بادام و زردآلو نیز کاشته می‌شود. نهال شلیل ردگلد میان رس است و در اواخر تیر یا اوایل مرداد قابل برداشت است. نهال شلیل ردگلد تا ارتفاع 5 متری رشد می‌کند و پس از 4 سال می‌توانید اولین میوه با کیفیت این درخت را برداشت کنید.

ویژگی های خاک مناسب برای نهال شلیل ردگلد

نهال شلیل نیازمند خاک زهکشی شده است. بهترین خاک برای نهال شلیل ردگلد خاکهای لومی شنی است. درخت شلیل ردگلد می تواند در آب و هوای گرم رشد خوبی داشته باشد اما در زمستان های سرد توانایی رشد ندارد. آبیاری مناسب برای این نهال شلیل 7.5 متر مکعب آب در سال است ، این نهال برای رشد خوب و در امان ماندن از برخی بیماری ها نیاز به آبیاری مناسب در زمان مناسب در طول سال دارد.
لازم به ذکر است که آب زیاد کافی نیست و باید در مقدار و اندازه مناسب آبیاری شود. طول عمر این درخت شلیل در صورت حفظ مناسب و در شرایط آب و هوایی مناسب 15 سال است. نهال شلیل ردگلد معمولاً فنجانی هرس می شود. هرس این نهال هر ساله باعث رشد بهتر شاخه های جدید و در نتیجه باردهی بهتر می شود.

نهال شلیل ردگلد

برای آشنایی با شرایط خرید نهال شلیل رفعتی کلیک کنید.
اگر این نهال هرس نشود ، محصول آن از بین می رود و محصول خوبی برای برداشت نخواهد بود. از نهال شلیل باید در برابر بیماری های قارچی مراقبت شود. برای این منظور ، توصیه می شود در فصول خاص و در زمان مناسب اسپری کنید. یکی از خطرناکترین آفاتی که نهال شلیل ردگلد را تهدید می کند ، آفت گیاه خارپشت نخود است که برای از بین بردن یا جلوگیری از این آفات باید از حشره کش های مخصوص استفاده شود.

چگونه نهال شلیل ردگلد (مغان) را بخریم؟

برای خرید نهال شلیل ردگلد باید از مراکز معتبر اقدام کنید مرکز خرید نهال گلابی با ارائه بهترین کیفیت این امکان را برای شما فذاهم می‌آورد تا با حذف واسطه نهال خود را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید
محصولات و نهال‌های موجود در سایت گلابی دارای شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسان جهاد کشاورزی کلینیک گیاه پزشکی هستند و کیفیت را برا شما تضمی خواهند کرد.
برای خرید نهال شلیل ردگلد و کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.
منبع: bit.ly

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *