خرید اینترنتی سم

خرید سم: سم به مواد شیمیایی و آزمایشگاهی گفته می شود که جهت مبارزه و نابودی یک سری حشرات ممتاز و بر اساس زمانبندی دوره ی حیات و ایجاد ویرایش در متابولیسم و دستگاه بدن آن حشرات در آزمایشگاه ساخت می شود . این مواد دارای ماندگاری یا دوره کارنس سم ، و میزان سمیت روی آدم و موجودات زنده ی دیگر بوده و براساس مقدار نفوذ در بافت بدن و نوع حشرات کارکرد آنان تفاوت دارد. همچنین برای خرید دیگر اقلام باغبانی به سایت نهالستان گلابی مراجعه کنید.

انواع گوناگون سموم کشاورزی

سموم سیستمیک

به سمومی گفته می شود که به داخل بافت گیاه نفوذ کرده و از طریق شیره گیاهی به تمام نقاط گیاه رفته و هرکجا لازم باشد و آفت مکنده ای باشد آن را نابود میکند. مانند کونفیدور

سموم تماسی

به سمومی گفته می شود که باید به آفت مقصود برخورد کند و از طریق نابودی دستگاه غشایی و عصبی آفت را نابود میکنند این سموم باید به آفت مقصود برخورد داشته باشند مانند کلروپپیرفوس

سموم تدخینی

به سمومی گفته می شود که از طریق ساخت گاز در محل برخورد آفات را خفه کرده و نابود میکند مانند دیازینون

انواع محتلف سموم کشاورزی براساس نوع آفت

خرید سم قارچکش

قارچها جز عوامل بیماری زا بوده که با نفوذ به بافت گیاهی منجر پوسیدگی و ایجاد علائم و لکه های مشکی روی برک وبوته می شوند. در تمام مرحله ها حیات گیاه قارچها ایراد ساز بوده که با سموم قارچکش قابل درمان می باشند.

خرید سم کنه کش

سموم کنه کش به سمومی گفته می شوند که به چهره تخصصی برای نابود کردن جمعیت کنه ها به شغل رفته و روی دیگر آفات اثری نداشته یا به چهره تخصصی موثر نیست. مانند انویدور یا آبامکتین

خرید سم شپشک کش

سموم شپشک کش یا سیستمیک یا نفوذی بوده و جهت نابودی شپشک ها به جز کنه ها به شغل می روند. مانند کلروپیرفوس و کونفیدور

روغن ها

این سموم جهت امولسیون کنندگی و ایجاد چسبندگی و افزایش اثرگذاری سموم دیگر به عنوان مکمل به مخزن افزوده می شود مانند روغن ولک .

اهمیت استفاده از حشره کش ها و قارچ کش ها:

یکی از رایج ترین پدیده ها در کشاورزی ممکن است وجود بیماری های مختلف باشد که به طور مستقیم بر کیفیت محصول و همچنین کمیت برداشت آن تأثیر می گذارد. بنابراین، وجود بیماری می تواند خسارات اقتصادی زیادی ایجاد کند. به همین دلیل خرید سموم و قارچ کش ها در مدیریت بیماری های گیاهی در کشاورزی اهمیت زیادی پیدا کرده است. به طور کلی می توان گفت که استفاده از آفت کش ها و قارچ کش ها به چند دلیل مهم ضروری است.

این دلایل می تواند شامل کنترل و مدیریت بیماری در طول توسعه و توسعه محصول، افزایش بهره وری و همچنین کاهش لکه های روی آنها، بهبود زندگی گیاه و بهبود کیفیت گیاه باشد. محصول را نگه دارید و همچنین بزرگ کنید. کیفیت محصولات برداشت شده به طور کلی می توان گفت که خرید سموم و قارچ کش ها در کشاورزی یکی از مهمترین ابزارهای محافظت از گیاهان در برابر میکروب ها محسوب می شود. زیرا باعث جوانه زدن بذر گیاه در ابتدای کشت می شود و چرخه زندگی آن از آلودگی مصون می ماند.

لیست قیمت انواع سم کشاورزی موجود در بازار

حذف اعتبارات دولتی باعث افزایش قیمت سموم کشاورزی در کشور شده است اما فروشگاه اینترنتی دمبرگ همواره سعی در تعدیل قیمت و افزایش کیفیت با کمک شرکت های تولید کننده داخلی و استفاده از سموم 100 سی سی داشته است.

مزایای خرید کود کشاورزی از سایت نهالستان گلابی

سایت نهالستان گلابی سعی دارد سموم ارگانیک را جایگزین سموم شیمیایی کند. شما می توانید با گرفتن مشاوره از کارشناسان سم مناسب را انتخاب کرده و در نحوه استقاده از آن به بهترین صورت عمل کنید.

سفارش آنلاین سم کشاورزی

فروش سم نیازمند مجوزهای ویژه و مسئولان فنی است و سایت نهالستان گلابی تمامی این شرایط را دارد. سفارش آنلاین سم با مشاوره قبل و بعد از خرید همراه است و در هر نقطه از ایران حتی تلفنی می توانید به صورت آنلاین سفارش سم را با کارشناسان ما انجام دهید.

منبع:  bit.ly tinyurl.com cutt.ly