خرید کود آهن: مشخصات، قیمت و خرید کود آهن | گلابی

خرید کود آهن

خرید کود آهن

خرید کود آهن: کود دهی با کود آهن جز تقریباً ثابت اکثر نرم افزارهای غذایی گیاهان می‌باشد. عنصر آهن، یکی از عناصر غذایی اندک مصرف می‌باشد که وجود آن به اندازه کافی برای رشد گیاهان ضروری بوده و در تشکیل سبزینه گیاهان زراعی و باغی نقش ارزنده‌ای دارد. این کود عمومی با بر طرف کردن لازم گیاه به عنصر آهن به غذا سازی در برگ‌ها یاری می‌کند بنابراین در ساخت گل و میوه‌های با کیفیت تأثیر مستقیم دارد. با اینکه آهن جز عناصر اندک مصرف هست اما از دیگر عناصر اندک مصرف زیادتر استفاده می‌شود و این منجر شده تا امروزه کود آهن به طور جداگانه هم ساخت و بسته بندی گردد تا جهت کود دهی مستقیماً مصرف شود. قبل از خرید کود تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

خرید کود آهن و هیومیک اسید Green Growth

آهن موجود در کود آهن و اسید هیومیک گرین گروس با مقصود جبران کمبود آهن گل‌ها و گیاهان ساخت شده هست و از زرد شدن شاخ و برگ گیاهان جلوگیری می‌کند. آهن در خاک‌های اسیدی بهتر جذب می‌شود و در خاک‌های شور و یا آهکی جذب آن به شدت کاهش می‌یابد. اسید هیومیک بیفزایید شده به این محصول با اسیدی کردن خاک، جذب آهن و دیگر عناصر را بالا برده و در نتیجه گیاه شما شاداب‌تر و سالم‌تر خواهد بود. در واقع این کود دو محصول در یک محصول می‌باشد. قبل از مصرف قوطی را خوب تکان دهید. میزان دو درب معادل ۱۰ میلی‌لیتر از کود را در نیم لیتر آب حل کرده و هر ۱۰ الی ۱۴ روز یکبار روی گیاه اسپری کرده و با مابقی محلول گیاه را آبیاری کنید.

خرید کود آهن پودری Protect Plant

کود آهن پودری پروتکت پلنت با استفاده از مواد مؤثره خارجی ساخت شده و مصرف منظم آن می‌تواند برگه‌ای گیاهانی که از کمبود آهن زرد شده‌اند را بهبود بخشد. آهن نه تنها برای رنگ بهتر در برگ‌ها بلکه برای غذا سازی و ساخت گل و میوه با کیفیت هم ضروری است. به هدف مصرف این کود ۵ گرم معادل یک قاشق چایخوری در یک لیتر آب حل شده و به عنوان یک وعده آبیاری ماهی یکبار بصورت عمومی مصرف شود. البته ممکن هست این فاصله کود دهی برای گیاهان گوناگون متفاوت باشد.

خرید کود آهن مایع Protect Plant

کود آهن مایع پروتکت پلنت به خوبی در آب حل و از طریق ریشه‌ها جذب می‌شود؛ بنابراین با استفاده از این محصول لازم غذایی گیاهان شما به آهن به خوبی برطرف می‌شود. این کود یاری می‌کند تا ریشه گیاهانی که به تازگی تنش جابجایی و تعویض گلدان را تجربه کردند در محیط نوین بهتر تثبیت شوند و به دلیل داشتن مقادیری آمینواسید علاوه بر یاری به رشد گیاه آن را مقاوم‌تر می‌کند. برای استفاده از این کود ۱۰ میلی‌لیتر معادل یک درب قوطی را در یک لیتر آب حل کرده و ماهی یکبار به عنوان یک وعده آبیاری به گیاه اطلاعات شود. در مورد گیاهانی نظیر سانسوریا و زاموفیلیا خواهید توانست آهن را هر ۲ الی ۳ ماه یکبار به گیاه دهید.

خرید کود آهن مایع Dr.Plant

کود آهن دکتر پلنت طوری فرموله شده که بصورت عمومی برای گیاهان سبز، چمن و گیاهان زینتی قابل استفاده است. لازم به آهن با غذا سازی رابطه مستقیم دارد و نمی‌توان صرفاً با استفاده از کودهای ان پی کا تمام نیازهای گیاه را برطرف کرد چون به آهن و دیگر ریزمغذی‌ها هم لازم دارد مگر اینکه این کودها با آهن و ریزمغذی‌ها غنی شده باشند. با استفاده از این کود گیاه شما برگ‌های سبزتری خواهد داشت و رشد و رویش باکیفیت‌تری دارد. قبل از مصرف قوطی را خوب تکان دهید. مقدار ۵ میلی‌لیتر معادل یک درب را در یک لیتر آب حل کرده و ماهی یکبار گیاهانتان را با آن آبیاری کنید. دقت داشته باشید برای بعضی گیاهان این مقدار ممکن هست ویرایش کند.

در صورت تمایل برای خرید کود آهن از سایت نهالستان گلابی با کارشناسان ما همراه باشید.

منبع: bit.ly gg.gg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *